SPRZEDAŻ / MONTAŻ / INSTALACJA

TermoSystemy Sp. z o.o. – Spółka Córka dorosłej – 30 letniej firmy JackeR
Powstała w celu progresywnego wykorzystywania odnawialnych zasobów i źródeł energii naszych polskich bogactw naturalnych, z myślą o Ludziach, ale także dla biznesu poprzez supernowoczesne rozwiązania technologiczne oraz zaawansowane ultra innowacyjne metody.

Pompy ciepła zapewniają wygodne i skuteczne ogrzewanie w domu, którego korzyści ciężko jest opisać. Z ich pomocą można zdobyć komfort, który jest relatywnie łatwy w obsłudze i niedrogi w utrzymaniu. Piece lub kotły, choć często reklamowane jako wydajne i energooszczędne źródła ciepła, są już przestarzałe i potrafią się stać kosztowne w użytkowaniu.

W dzisiejszych czasach pompy ciepła są uważane przez państwo za najskuteczniejszą metodę ogrzewania budynków. Ma to związek ze znakomitą technologią, która umożliwia jej sprawne sterowanie oraz wysoką sprawność, nawet do 5 COP. To urządzenie, które jest wyjątkowo czyste, eleganckie, kompaktowe i ciche, więc zapewnia wygodę, jakiej do tej pory nie było. Ponadto pompa ciepła jest niezwykle łatwa w utrzymaniu, a jej 50-letnia sprawność jest nie do przecenienia. To oczywiste zalety, które stanowią mocny argument za wyborem nowoczesnej, niezawodnej i sprawdzonej formy ogrzewania domu. Co ważne, ich wartość inwestycji jest atrakcyjna oraz adekwatna do jakości, co przynosi korzyści długofalowe. Wbrew tradycyjnym piecom i ogrzewaniu opałowemu, pompy ciepła pozwalają na zaoszczędzenie czasu i wysiłku potrzebnego do regularnego zapewnienia ciepła i ciepłej wody w domu.

 

 

zdjecie

Dlaczego warto zdecydować się na pompę ciepła?

Pompy ciepła zyskały sławę jako skuteczna i ekologiczna opcja ogrzewania domów. Można znaleźć kilka powodów, dla których tak wielu ludzi decyduje się na zainstalowanie ich na terenie swojego domu. Oprócz niskiego zużycia energii i niższych rachunków za ogrzewanie, pompy ciepła zapewniają optymalną temperaturę we wnętrzach domów w każdym sezonie. Eko-przyjazne, są pozbawione emisji szkodliwych substancji do atmosfery. Instalacja pompy ciepła jest szybka, prosta i nie wymaga regularnej konserwacji. To idealny wybór dla świadomych wizerunkowo konsumentów, którzy chcą dbać o planetę i cieszyć się z niższych rachunków za energię.

zdjecie

Pompy ciepła gruntowe i powietrzne-woda

Pompy ciepła to nowoczesne rozwiązania, które mogą zrewolucjonizować sposób ogrzewania wnętrz. Urządzenia te działają bardzo wydajnie, co pozwala na oszczędzanie na rachunkach za energię. Jednym z typów pomp ciepła jest pompa ciepła gruntowa (odwiertowa), która pobiera ciepło z gleby. Inną opcją jest pompa ciepła powietrze-woda, która czerpie ciepło z powietrza. Szczególną zaletą tej drugiej jest brak konieczności wykonania robót ziemnych czy odwiertów. Warto również pamiętać, że wartość takiej pompy ciepła jest o wiele bardziej opłacalna niż instalacja gazu czy zwykłego pieca, a urządzenie jest przystosowane do eksploatacji na co najmniej 50 lat.

Jeszcze inny rodzaj pompy ciepła to pompa powietrze-powietrze, która jest najprostsza w obsłudze i tańsza od pozostałych odmian. Można ją stosować zarówno do ogrzewania, jak i chłodzenia pomieszczeń, przez co idealnie nadaje się do domków letniskowych i ośrodków wypoczynkowych. Wysoka klasa sprawności energetycznej zapewnia przyjemne ciepło z powietrza, a użytkowanie urządzenia jest bardzo komfortowe.

zdjecie

Nowoczesne pompy ciepła

Jesteśmy gotowi spełnić Twoje oczekiwania i zaoferować Ci sprawdzone, niemieckie pompy ciepła klasy Premium Stiebel Eltron, docenione przez nas i przez wielu naszych klientów. Są to najwyższej jakości urządzenia, które zapewniają trwałość, wydajność i niezawodność, stanowiąc przede wszystkim niezawodne źródło ciepła. Pompy ciepła Stiebel Eltron gwarantują 24-godzinny komfort, bezobsługową pracę i możliwość zdalnego zarządzania ich parametrami z dowolnego miejsca na Ziemi. Nawet będąc za granicą, możesz zarządzać temperaturą w swoim domu, zaprogramować ją, a inteligentne urządzenia same dobiorą odpowiednie warunki i ustawienia, bez twojego udziału. Raz ustawione, pozwolą Ci zapomnieć o piecu i ogrzewaniu, co pozwoli Ci na skupienie się na innych, ważnych sprawach. Pamiętaj jednak, że pompy ciepła są urządzeniami elektrycznymi, dlatego najlepiej sprawdzą się z instalacją fotowoltaiczną. Zapytaj naszego doradcę o specjalny rabat na ten zestaw i upewnij się, że jesteś niezależnym właścicielem swojego domu.

zdjecie