Stacje ładowania samochodów elektrycznych

STACJE ŁADOWANIA POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH – to nowoczesne rozwiązania początkowo znane głównie na Zachodzie Europy i w Stanach Zjednoczonych, jednak zrewolucjonizowały one rynek mobilności w Polsce. Jako firma dysponujemy jednym z pierwszych w Polsce egzemplarzy samochodu elektrycznego marki BMW i3S, dlatego doskonale wiemy i rozumiemy, jak bardzo potrzebne jest zapewnienie stałych punktów ładowania pojazdów elektrycznych, aby być mobilnym i w pełni samowystarczalnym.

Imponujące jest to, że coraz więcej osób decyduje się na instalowanie stacji ładowania pojazdów elektrycznych w swoich domach lub przy firmach, aby nawet jeśli posiadają tylko pojazd spalinowy, zapewnić komfort potencjalnym gościom, klientom, a nawet przejezdnym. Nasz produkt dedykujemy więc nie tylko budynkom mieszkalnym, ale również firmom (w tym hotelom, restauracjom, galeriom i centrom handlowym), deweloperom i samorządom oraz innym instytucjom publicznym. Ufamy, że dzięki mądremu wyborowi, wzbogacą Państwo swoją nieruchomość o najnowocześniejszą technologię stacji ładowania pojazdów elektrycznych, a być może również zdecydujecie się Państwo na zakup pojazdu elektrycznego, gdzie również służymy doradztwem.

TermoSystemy – oferujemy stacje ładowania – Tomaszów Lubelski, Lubaczów, Biłgoraj, Zamość, Hrubieszów, lubelskie, ładowanie samochodów elektrycznych, na tym się znamy – zadzwoń już dziś!

zdjecie