Pompy ciepła  cTc – szwedzkie pompy cTc

Szwedzka jakość poparta doświadczeniem

Szwedzka marka CTC to gwarancja jakości, innowacyjności i dbałości o szczegóły, która charakteryzuje firmę już od 1923 roku. CTC jest jednym z wiodących europejskich producentów urządzeń grzewczych, wraz z Bentone, Turboflame i Osby Parca tworzy Enertech AB, sprzedającą produkty na całym świecie.

Inwestując w pompę ciepła CTC, możesz być spokojny, ponieważ instalujesz naprawdę niezawodne i trwałe urządzenie. Zarówno projektowanie, jak i produkcja pomp ciepła odbywa się w miejscowości Ljungby w Szwecji. 100-letnie doświadczenie w produkcji systemów grzewczych przekłada się na idealne dopracowanie każdego elementu obecnie produkowanych urządzeń. Firma CTC jako pierwsza wprowadziła na rynek pompy ciepła typu powietrze-woda, których sprzedaż odgrywa obecnie główną rolę w całym rynku OZE. Można więc śmiało powiedzieć, że innowacyjne rozwiązania zastosowane przez CTC utorowały drogę całej branży pomp ciepła, szczególnie producentom urządzeń typu powietrze-woda.

Szeroka oferta nowoczesnych pomp ciepła

W ofercie marki CTC znajdują się zarówno najlepsze na rynku powietrzne pompy ciepła, jak i niezawodne urządzenia, które energię cieplną pobierają z gruntu. Bez względu na to, jaki typ i moc pompy ciepła wybierzemy, CTC ma ją w swojej ofercie i możemy być pewni jej najwyższej jakości. Decydując się na określony model urządzenia, warto kierować się opinią doświadczonych instalatorów, którzy dobiorą najefektywniejszą dla naszego budynku pompę ciepła. Fachowy montaż zagwarantuje nam dodatkowo jej wieloletnią i bezawaryjną pracę.

Jeśli chcesz przejść do mapy najlepszych w Polsce instalatorów, którzy mają uprawnienia do montowania najwyższej klasy pomp ciepła marki CTC, kliknij poniższy przycisk i wybierz kategorię. Następnie wyszukaj naszego autoryzowanego partnera w swoim regionie i poproś o audyt oraz wycenę urządzenia, które najlepiej sprawdzi się w Twoim domu.

 

Źrodło: https://nowatermia.pl/pompy-ciepla-ctc/