FOTOWOLTAIKA TYSZOWCE

TermoSystemy Sp. z o.o. – Spółka Córka dorosłej – 30 letniej firmy JackeR
Powstała w celu progresywnego wykorzystywania odnawialnych zasobów i źródeł energii naszych polskich bogactw naturalnych, z myślą o Ludziach, ale także dla biznesu poprzez supernowoczesne rozwiązania technologiczne oraz zaawansowane ultra innowacyjne metody.

 

Sprzedaż i montaż paneli słonecznych fotowoltaicznych

Obecnie na całym świecie jest głośno o fotowoltaice. Jest tak również w naszym kraju. Praktycznie codziennie w jednym z popularnych portali internetowych ukazuje się artykuł na ten temat. Mieszkasz w Tyszowcach lub okolicach tej miejscowości? Z pewnością słyszałeś już o fotowoltaice. Być może ktoś z Twoich sąsiadów zamontował już taką instalację na terenie swojej posesji. Chyba przyszedł czas na to, abyś również Ty zainteresował się tym tematem. O co tak naprawdę chodzi w fotowoltaice? Mówiąc w największym możliwym skrócie o to, aby przetworzyć energię słoneczną na elektryczną. Panele przekształcają promieniowanie emitowane przez Słońce na prąd stały. Następnie element instalacji noszący nazwę inwertera zmienia go w prąd przemienny. W takiej postaci nadaje się on do codziennego wykorzystania przez mieszkańców danej posesji, np. zlokalizowanej w Tyszowcach. Fotowoltaika jest ekologiczna w takim stopniu, jak jest to tylko możliwe. Ma to ogromne znaczenie w dzisiejszych czasach. Każdego dnia słyszymy przecież o konieczności dbania o środowisko naturalne. Na ten temat wypowiadają się nie tylko naukowcy, ale też gwiazdy ekranu i sceny. Mieszkasz w Tyszowcach i zastanawiasz się nad tym, czy jest to opłacalna inwestycja? Pamiętaj o tym, że jest możliwe ubieganie się o dofinansowanie. W sieci internetowej bez problemu znajdziesz instrukcje dotyczące tego, jakie dokumenty trzeba przedstawić starając się o uzyskanie dodatkowych pieniędzy. Zdecydowanie warto skorzystać z tej możliwości. Jedną z firm zajmujących się instalacją fotowoltaiki jest Jarpi Green Energy. Mieszkasz w Tyszowcach? Powinieneś zainteresować się ofertą tego przedsiębiorcy.

Fotowoltaika jest teraz obecna we wszystkich mediach głównego nurtu. Nie trzeba szukać zbyt długo na popularnych portalach, aby trafić na artykuł poświęcony temu tematowi. Znakomicie wpisuje się on w ekologiczny trend obowiązujący na świecie już od dłuższego czasu. Nie ma bardziej ekologicznego sposobu pozyskiwania energii, niż ten z wykorzystaniem paneli fotowoltaicznych. Zainteresowanie mieszkańców naszego kraju fotowoltaiką powoduje, że powstaje coraz więcej firm zajmujących się montażem paneli. Działają one już nie tylko w dużych miastach, ale również w tych mniejszych, powiatowych. Każdy, kto jest zainteresowany montażem paneli fotowoltaicznych na terenie swojej posesji z pewnością nie będzie miał problemów ze znalezieniem firmy, która oferuje tego typu usługi w jego okolicy. Biorąc pod uwagę liczbę realizowanych aktualnie projektów można powiedzieć, że fotowoltaika jest modna. Dzięki zamontowanym na należącym do Ciebie terenie panelom możesz liczyć na to, będziesz otrzymywał niższe rachunki za energię elektryczną, niż do tej pory. Instalacja będzie działała przez długie lata. Nie musisz obawiać się tego, że konieczne będą częste przeglądy i prace związane z konserwacją. Nie da się powiedzieć tego samego o wielu innych systemach. Montaż paneli fotowoltaicznych najlepiej powierzyć profesjonalistom mającym duże doświadczenie w realizacji tego typu zleceń. Należy do nich firma TermoSystemy Sp. z o.o. Jak działa panel opisywany w tym artykule? Mówiąc najprościej zamienia promieniowania słoneczne w energię elektryczną. Instalację przyłącza się do tej, która już działa na terenie danego gospodarstwa lub budynku. Warto zwrócić uwagę na to, że dzięki montażowi paneli fotowoltaicznych można również ogrzać wodę, z której korzystają na co dzień domownicy. Koniecznie trzeba też wspomnieć o tym, że pozyskaną dzięki ekologicznej instalacji energię można magazynować. Zainteresował Cię ten temat? Potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji? Odwiedź kilka portali internetowych poświęconych ekologii. Znajdziesz tam wiele ciekawych artykułów, których autorami są osoby mające ogromną wiedzę na temat fotowoltaiki. Jesteś zdecydowany na montaż paneli na terenie należącej do Ciebie posesji? Zadzwoń lub napisz do przedstawiciela firmy TermoSystemy Sp. z o.o.

Magazyny energii Tyszowce

MAGAZYNY ENERGII stanowią bardzo nowoczesne i atrakcyjne rozwiązanie dla każdego domu. Magazyny energii nie muszą być wcale instalowane z fotowoltaiką, mogą być zasilane prądem istniejącym, dostarczanym od Operatora Sieci Dystrybucyjnej, jednak to właśnie to zestawienie – magazynu energii z instalacją fotowoltaiczną, zapewnia najkorzystniejsze i najekonomiczniejsze rozwiązanie dla Twojego budynku. To oszczędność i zarazem zysk, którego nikt inny nie jest w stanie Ci zagwarantować. To wartość, która polega na inwestowaniu we własny dom!

 

zdjecie

Pompy ciepła Tyszowce

Pompy ciepła, dlaczego się opłacają?

Można założyć, że większość z nas zetknęła się już z tematem pomp ciepła. Świadomość ekologiczna polskiego społeczeństwa stale rośnie, w czym duży udział mają media. Chyba nie ma takiego dnia, w którym przynajmniej raz nie zostałby w popularnym kanale telewizyjnym wypowiedziany komunikat dotyczący konieczności dbania o środowisko naturalne. Podobnie wygląda to, kiedy spojrzymy na najpopularniejsze portale internetowe w naszym kraju. O ekologii mówią zarówno celebryci, jak też profesorowie uniwersytetów. Nie dziwi więc wcale to, że wielu właścicieli domów poważnie zastanawia się nad montażem pompy ciepła. Jest to chyba najbardziej przyjazne naturze rozwiązanie, jakie można zastosować. Opisywane w tym artykule urządzenie posiada wiele zalet.

Warto przyjrzeć się dokładniej tym, które uznawane są za najbardziej istotne.

  1. Wydajność – przekonamy się o tym, jeśli porównamy pompę ciepła z innymi rozwiązaniami stosowanymi w celu ogrzania obiektów mieszkalnych. Na pewno będziesz zadowolony, kiedy zaczniesz otrzymywać niższe rachunki. O to przecież chodzi, aby płacić mniej dbając jednocześnie o środowisko naturalne.
  2. Opłacalność – co prawda montaż pompy ciepła wiąże się z wydatkiem, to można jednak liczyć na wsparcie ze strony rządu. Powinieneś zainteresować się tematem dopłat. Bez trudu znajdziesz informacje o nich w internecie. Warto skorzystać z możliwości uzyskania dodatkowych środków finansowych, które można przeznaczyć na montaż urządzenia opisywanego w tym artykule.
  3. Przyjazne dla środowiska – jak już zostało to wspomniane wcześnie nie istnieje obecnie bardziej ekologiczne rozwiązanie, jeśli chodzi o zapewnienie ciepła domownikom.
  4. Wszechstronność – możesz użyć pompy ciepła zarówno do ogrzania budynku mieszkalnego, jak też do schłodzenia jego wnętrza.
zdjecie

Rekuperacja Tyszowce

REKUPERACJA – Oferujemy nowoczesne systemy wentylacyjne rodzinnej, niemieckiej firmy Stiebel Eltron, działającej na rynku od 1924 roku, a która to jako jeden z pierwszych producentów na świecie w 1976 roku zaczyna rozwój i produkcję pomp ciepła, zaś systemami wentylacji z odzyskiem ciepła zajmuje się z powodzeniem aż od 1991 roku! (firma znana m.in. z pierwszej na świecie grzałki elektrycznej, a także pierwszego na świecie w pełni elektronicznego ogrzewacza wody użytkowej czy przejęcia od Elektroluxa działu Techniki Domowej).

Oferujemy nowoczesne urządzenia wentylacyjne z funkcją odzysku ciepła, dbając nie tylko o Państwa zdrowy klimat w przestrzeni mieszkalnej, ale także pomagając Państwu w utrzymaniu struktury budynku poprzez wysoką technologię osuszania powietrza i brak wilgoci. Nasza wentylacja oparta jest o naturalną wymianę powietrza zgodną z naturą, a także poczucie komfortu, który jest odczuwalny lecz niesłyszalny. Należy także podkreślić, że nasze rekuperatory zużywają bardzo mało energii elektrycznej, dzięki czemu komfort będzie dla Państwa najwyższym standardem.

zdjecie

Ładowanie samochodów elektrycznych Tyszowce

STACJE ŁADOWANIA POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH – to nowoczesne rozwiązania początkowo znane głównie na Zachodzie Europy i w Stanach Zjednoczonych, jednak zrewolucjonizowały one rynek mobilności w Polsce. Jako firma dysponujemy jednym z pierwszych w Polsce egzemplarzy samochodu elektrycznego marki BMW i3S, dlatego doskonale wiemy i rozumiemy, jak bardzo potrzebne jest zapewnienie stałych punktów ładowania pojazdów elektrycznych, aby być mobilnym i w pełni samowystarczalnym.

zdjecie