FOTOWOLTAIKA – zapewne nie raz wpadła Ci już w oko informacja o własnym prądzie czy niższych rachunkach. Wydawało Ci się to zapewne tanią, podpuszczającą reklamą. Dzisiejsza rzeczywistość pokazuje jednak, że jest to możliwe i z powodzeniem jest realizowane w całej Polsce, w tym także w około Ciebie. Statystycznie polska rodzina płaci około 3 tys. zł. rachunku za prąd, być może i Twój rachunek jest podobny do tego. Możesz go ograniczyć nawet do około 200 zł. rocznie (czyli tzw. opłat stałych, m.in. za posiadany licznik) instalując mikroinstalację fotowoltaiczną.

Oczywiście, aby osiągnąć tak niski pułap rachunków, potrzebne jest stworzenie odpowiednio dopasowanej instalacji do Twojego zużycia, ale dzięki naszemu wsparciu TermoDoradca stworzy dla Ciebie odpowiedni projekt techniczny wraz ze zrozumiałą koncepcją wizualną, a następnie krok po kroku przeprowadzi Cię przez cały proces inwestycyjny, pomagając również uzyskać wszelkie możliwe dotacje i bonifikaty. Znamy się na fotowoltaice od lat.

zdjecie
zdjecie

Nasze doświadczenie zdobywaliśmy na Zachodzie Europy jeszcze w czasie, gdy fotowoltaika w Polsce to było coś abstrakcyjnego i nieznanego. Nasza pierwsza w regionie – 1 MW farma fotowoltaiczna zlokalizowana w Jezierni, zadziwiała nie tylko wszystkich dookoła z regionu, ale również z różnych obszarów Polski. Nawet dla urzędów wydających potrzebne dokumenty i pozwolenia, było to niczym jak ,,lot w kosmos”. Udowodniliśmy jednak, że dla nas wszystko jest możliwe! Dzisiaj jako Koordynator Certyfikowanego z wyróżnieniem przez Ministerstwo Tomaszowskiego Klastra Energii, zarządzamy już w sumie 10 MW instalacji OZE (Odnawialne Zasoby i Źródła Energii).

Wiele próśb od klientów i lokalnych mieszkańców sprawiło, że zajmujemy się już nie tylko dużymi farmami fotowoltaicznymi (z myślą o przedsiębiorcach), ale również mniejszymi mikroinstalacjami domowymi, gdyż każdy człowiek jest nam bliski i chcemy dzielić się naszą wiedzą i dobrem, które sami wiele lat temu odkryliśmy. Pomagamy lokalnej społeczności stworzyć własną, wymarzoną instalację fotowoltaiczną, która zapewni dla ich domów darmowy prąd.

Samą fotowoltaikę można określić jako proces, podczas którego pozyskujemy prąd ze słońca. Energia słoneczna jest to najprostsza i zarazem najbardziej podstawowa forma energii, jaką można pozyskać. Energia słoneczna dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii jest przekształcana w energię elektryczną (prąd stały), co nazywamy procesem konwersji (fotowoltaika). Następnie wygenerowany prąd jest przekazywany do inwertera (falownika), gdzie następuje jego przekształcenie w prąd zmienny, czyli taki, który zasila nasz dom.

Nadwyżki wyprodukowanej energii elektrycznej, które nie są w danej chwili spożytkowane na bieżące potrzeby domowe, zasilają MAGAZYN ENERGII (o ile jest zainstalowany) lub trafiają do sieci Operatora Sieci Dystrybucyjnej, skąd wykorzystasz później skumulowane nadwyżki (m.in. wieczorami czy w porach zimowych, kiedy jest mniejsza produkcja), dzięki zainstalowanemu licznikowi dwukierunkowemu w domu (standardowy licznik jednokierunkowy liczy jedynie pobór energii z sieci, dlatego też zostaje wymieniony wraz z powstaniem instalacji fotowoltaicznej PV).

zdjecie
zdjecie

Ten sposób pozyskiwania energii z tzw. odnawialnych zasobów i źródeł energii (OZE) ma zdecydowaną przewagę nad innymi formami np. źródłami energii wiatrowej, ponieważ można z niej korzystać praktycznie wszędzie przy różnych intensywnościach promieniowania słonecznego i stanowi stosunkowo tanią formę pozyskiwania energii elektrycznej. Inwestycja w fotowoltaikę jest niezwykle opłacalna.

Pozwala na wygenerowanie dużych oszczędności w rachunkach za prąd już od początku jej działania, a przy odpowiednim doborze mocy może pozwolić praktycznie na całkowitą rezygnację z wykorzystywania energii elektrycznej pochodzących od operatora sieci. Średnio nasze instalacje firmy JackeR zwracają się w ciągu 5 lat. Zaufało nam już tysiące klientów. Nasze instalacje wyróżnia znacząco jakość.

Cechujemy się dokładnością, doborem oryginalnych komponentów (również montażowych i elektrycznych), a także starannością wykonania. Doradzamy i tłumaczymy, jesteśmy z klientem na każdym etapie realizacji, objaśniając mu każdy krok tak, aby był świadomym inwestorem. Dbamy o instalacje, również o jej monitorowanie nawet po zakończeniu inwestycji.

Jesteśmy firmą rodzinną, działającą na rynku od lat 90. XX wieku, dlatego stawiamy na zadowolenie klientów, które w coraz większym stopniu zauważamy, gdy wielu naszych klientów powraca do nas po latach po kolejne nasze nowości rynkowe, często także przyprowadzając sąsiadów czy znajomych, gdyż wiedzą że jako producent oferujemy produkty trwałe i sprawdzone, wyróżniające się jakością. U nas możesz zrealizować każdy typ instalacji fotowoltaicznej, w tym także coraz bardziej znane, a wprowadzane przez nas na rynek – CarPorty, czyli „wiaty fotowoltaiczne” na pojazdy czy instalacje elewacyjne, które zanim stały się „modne”, my już mieliśmy przetestowane i sprawdzone!

Sprzedaż i montaż paneli fotowoltaicznych, słonecznych – TermoSystemy Tomaszów Lubelski, Lubaczów, Biłgoraj, Zamość, Hrubieszów, lubelskie – zadzwoń już dziś!

zdjecie

Zaufało nam już tysiące klientów, zaufaj i Ty, a będziesz zadowolony na lata!

Wykonamy dla Ciebie KAŻDĄ instalację, m.in.:

1

Instalacje dachowe – na domu, garażu, budynku gospodarczym, stodole i innych miejscach możliwych do zagospodarowania

2

Instalacje naziemne (gruntowe)

3

Instalacje przemysłowe (inwestycyjne) – małe i duże

4

Instalacje elewacyjne (na ścianach budynku)

5

CarPorty (tzw. „wiaty PV”)

6

Inne