FOTOWOLTAIKA SZCZEBRZESZYN

TermoSystemy Sp. z o.o. – Spółka Córka dorosłej – 30 letniej firmy JackeR
Powstała w celu progresywnego wykorzystywania odnawialnych zasobów i źródeł energii naszych polskich bogactw naturalnych, z myślą o Ludziach, ale także dla biznesu poprzez supernowoczesne rozwiązania technologiczne oraz zaawansowane ultra innowacyjne metody.

 

Sprzedaż i montaż paneli słonecznych fotowoltaicznych

Firma TermoSystemy oferuje instalację ekologicznych systemów ogrzewania i wentylacji. Nowoczesność idzie tutaj w parze z dbaniem o środowisko naturalne. Pompy ciepła, fotowoltaika i rekuperacja to najważniejsze elementy tworzące ofertę tej firmy. Zadzwoń lub napisz, aby dowiedzieć się więcej.

Fotowoltaika to technologia, dzięki której możliwe jest przekształcenie światła słonecznego w energię elektryczną. To najprostsza definicja, ale jest tutaj zawarta cała prawda o tego typu instalacji. Na pewno większość z nas już o niej słyszała. Jest to głośny temat. Praktycznie codziennie mówi się w ogólnopolskich mediach o fotowoltaice. Czy warto w nią inwestować? Na pewno tak. Po pierwsze- można liczyć na państwowe dopłaty. Po drugie- jest to ekologiczny sposób pozyskiwania energii. Dzięki panelom słonecznym nie szkodzisz środowisku, czego nie da się powiedzieć o innych sposobach pozyskiwania energii.

Zadzwoń lub napisz do przedstawiciela firmy TermoSystemy Sp. z o.o.

Magazyny energii Szczebrzeszyn

MAGAZYNY ENERGII stanowią bardzo nowoczesne i atrakcyjne rozwiązanie dla każdego domu. Magazyny energii nie muszą być wcale instalowane z fotowoltaiką, mogą być zasilane prądem istniejącym, dostarczanym od Operatora Sieci Dystrybucyjnej, jednak to właśnie to zestawienie – magazynu energii z instalacją fotowoltaiczną, zapewnia najkorzystniejsze i najekonomiczniejsze rozwiązanie dla Twojego budynku. To oszczędność i zarazem zysk, którego nikt inny nie jest w stanie Ci zagwarantować. To wartość, która polega na inwestowaniu we własny dom!

 

zdjecie

Pompy ciepła Szczebrzeszyn

Pompy ciepła, dlaczego się opłacają?

Istnieją pompy ciepła gruntowe. Jak słusznie wskazuje na to nazwa, ciepło jest tutaj pozyskiwane z ziemi. To rozwiązanie stosowane na działkach o niezbyt dużej powierzchni. Cechą charakterystyczną takich pomp ciepła jest stabilność pracy niezależna od warunków panujących na zewnątrz. Kolejny typ tego urządzenia to pompa ciepła typu woda-woda. W tym przypadku mamy do czynienia z poborem ciepła z wód gruntowych. Czasem konieczne jest uzyskanie specjalnego zezwolenia na wykonanie takiej instalacji. Ostatni rodzaj pomp ciepła to te, które działają na zasadzie powietrze-woda. To rozwiązanie, które jest najczęściej spotykane w naszym kraju. Należy pamiętać o tym, że można uzyskać państwowe dofinansowanie na montaż opisanej w tym tekście pompy.

Warto przyjrzeć się dokładniej tym, które uznawane są za najbardziej istotne.

  1. Wydajność – przekonamy się o tym, jeśli porównamy pompę ciepła z innymi rozwiązaniami stosowanymi w celu ogrzania obiektów mieszkalnych. Na pewno będziesz zadowolony, kiedy zaczniesz otrzymywać niższe rachunki. O to przecież chodzi, aby płacić mniej dbając jednocześnie o środowisko naturalne.
  2. Opłacalność – co prawda montaż pompy ciepła wiąże się z wydatkiem, to można jednak liczyć na wsparcie ze strony rządu. Powinieneś zainteresować się tematem dopłat. Bez trudu znajdziesz informacje o nich w internecie. Warto skorzystać z możliwości uzyskania dodatkowych środków finansowych, które można przeznaczyć na montaż urządzenia opisywanego w tym artykule.
  3. Przyjazne dla środowiska – jak już zostało to wspomniane wcześnie nie istnieje obecnie bardziej ekologiczne rozwiązanie, jeśli chodzi o zapewnienie ciepła domownikom.
  4. Wszechstronność – możesz użyć pompy ciepła zarówno do ogrzania budynku mieszkalnego, jak też do schłodzenia jego wnętrza.
zdjecie

Rekuperacja Szczebrzeszyn

Pod tym pojęciem kryje się wentylacja mechaniczna. Ma tutaj również miejsce odzyskiwanie ciepła. Świeże powietrze nawiewane do wnętrza domu jest ogrzewane i oczyszczane z alergenów. Korzyści są więc dużo większe, niż przy zwykłym otwieraniu okien. Szczegółowy opis tego, jak działa tego rodzaju instalacja wraz z wyszczególnieniem tworzących ją elementów bez problemu znajdziesz w internecie.

REKUPERACJA – Oferujemy nowoczesne systemy wentylacyjne rodzinnej, niemieckiej firmy Stiebel Eltron, działającej na rynku od 1924 roku, a która to jako jeden z pierwszych producentów na świecie w 1976 roku zaczyna rozwój i produkcję pomp ciepła, zaś systemami wentylacji z odzyskiem ciepła zajmuje się z powodzeniem aż od 1991 roku! (firma znana m.in. z pierwszej na świecie grzałki elektrycznej, a także pierwszego na świecie w pełni elektronicznego ogrzewacza wody użytkowej czy przejęcia od Elektroluxa działu Techniki Domowej).

Oferujemy nowoczesne urządzenia wentylacyjne z funkcją odzysku ciepła, dbając nie tylko o Państwa zdrowy klimat w przestrzeni mieszkalnej, ale także pomagając Państwu w utrzymaniu struktury budynku poprzez wysoką technologię osuszania powietrza i brak wilgoci. Nasza wentylacja oparta jest o naturalną wymianę powietrza zgodną z naturą, a także poczucie komfortu, który jest odczuwalny lecz niesłyszalny. Należy także podkreślić, że nasze rekuperatory zużywają bardzo mało energii elektrycznej, dzięki czemu komfort będzie dla Państwa najwyższym standardem.

zdjecie

Ładowanie samochodów elektrycznych Józefów

STACJE ŁADOWANIA POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH – to nowoczesne rozwiązania początkowo znane głównie na Zachodzie Europy i w Stanach Zjednoczonych, jednak zrewolucjonizowały one rynek mobilności w Polsce. Jako firma dysponujemy jednym z pierwszych w Polsce egzemplarzy samochodu elektrycznego marki BMW i3S, dlatego doskonale wiemy i rozumiemy, jak bardzo potrzebne jest zapewnienie stałych punktów ładowania pojazdów elektrycznych, aby być mobilnym i w pełni samowystarczalnym.

zdjecie