FOTOWOLTAIKA ZAMOŚĆ

TermoSystemy Sp. z o.o. – Spółka Córka dorosłej – 30 letniej firmy JackeR
Powstała w celu progresywnego wykorzystywania odnawialnych zasobów i źródeł energii naszych polskich bogactw naturalnych, z myślą o Ludziach, ale także dla biznesu poprzez supernowoczesne rozwiązania technologiczne oraz zaawansowane ultra innowacyjne metody.

Magazyny energii Zamość

MAGAZYNY ENERGII stanowią bardzo nowoczesne i atrakcyjne rozwiązanie dla każdego domu. Magazyny energii nie muszą być wcale instalowane z fotowoltaiką, mogą być zasilane prądem istniejącym, dostarczanym od Operatora Sieci Dystrybucyjnej, jednak to właśnie to zestawienie – magazynu energii z instalacją fotowoltaiczną, zapewnia najkorzystniejsze i najekonomiczniejsze rozwiązanie dla Twojego budynku. To oszczędność i zarazem zysk, którego nikt inny nie jest w stanie Ci zagwarantować. To wartość, która polega na inwestowaniu we własny dom!

Sprzedaż i montaż paneli słonecznych fotowoltaicznych Zamość

Cechujemy się dokładnością, doborem oryginalnych komponentów (również montażowych i elektrycznych), a także starannością wykonania. Doradzamy i tłumaczymy, jesteśmy z klientem na każdym etapie realizacji, objaśniając mu każdy krok tak, aby był świadomym inwestorem. Dbamy o instalacje, również o jej monitorowanie nawet po zakończeniu inwestycji.

Jesteśmy firmą rodzinną, działającą na rynku od lat 90. XX wieku, dlatego stawiamy na zadowolenie klientów, które w coraz większym stopniu zauważamy, gdy wielu naszych klientów powraca do nas po latach po kolejne nasze nowości rynkowe, często także przyprowadzając sąsiadów czy znajomych, gdyż wiedzą że jako producent oferujemy produkty trwałe i sprawdzone, wyróżniające się jakością. U nas możesz zrealizować każdy typ instalacji fotowoltaicznej, w tym także coraz bardziej znane, a wprowadzane przez nas na rynek – CarPorty, czyli „wiaty fotowoltaiczne” na pojazdy czy instalacje elewacyjne, które zanim stały się „modne”, my już mieliśmy przetestowane i sprawdzone!

 

 

zdjecie

Pompy ciepła Zamość

Pompy ciepła, dlaczego są skuteczną metodą ogrzewania domu?

Można ogrzać dom na kilka różnych sposobów. Zdecydowanie warto zastanowić się nad montażem pompy ciepła na terenie posesji. Jest to najbardziej ekologiczne ze wszystkich stosowanych obecnie rozwiązań. Nikogo nie trzeba chyba przekonywać o tym, jak ważne jest dbanie o środowisko naturalne. Codziennie mówi się o tym w mediach. Na ten temat wypowiadają się zarówno naukowcy, jak też celebryci, aktorzy i piosenkarki. Świadomość ekologiczna naszego narodu znacznie wzrosła w ostatnich latach, co przekłada się również na zainteresowanie przyjaznymi dla środowiska naturalnego sposobami skutecznego ogrzewania domów. Jeżeli ktoś uważa, że jest to tylko chwilowa moda, jest w błędzie. Tego trendu nie da się już w żaden sposób odwrócić. Dzięki pompie ciepła skutecznie ogrzejesz należący do Ciebie obiekt mieszkalny a do tego zaczniesz otrzymywać rachunki na niższe kwoty, niż wcześniej. Oto kilka najbardziej istotnych zalet tego rozwiązania:

  1. Pompy ciepła nie potrzebują tyle energii do sprawnego działania, co systemy innego typu. Ekologia spotyka się tutaj z ekonomią.
  2. Pompy ciepła zapewniają optymalną temperaturę we wnętrzu budynku zarówno w lecie, jak też w miesiącach zimowych. Można ich używać do ogrzewania domów oraz chłodzenia ich wnętrz.
  3. Pompy ciepła są ekologiczne. Nie ma tutaj miejsca emisja szkodliwych substancji do atmosfery.
  4. Pompy ciepła to urządzenia, które nie wymagają czasochłonnych prac związanych z ich instalacją. Nie jest także konieczne regularne przeprowadzanie skomplikowanych zabiegów konserwacyjnych takich urządzeń. Każdy, kto decyduje się na montaż jednej z nich szybko to docenia.
zdjecie

Rekuperacja Zamość

REKUPERACJA – Oferujemy nowoczesne systemy wentylacyjne rodzinnej, niemieckiej firmy Stiebel Eltron, działającej na rynku od 1924 roku, a która to jako jeden z pierwszych producentów na świecie w 1976 roku zaczyna rozwój i produkcję pomp ciepła, zaś systemami wentylacji z odzyskiem ciepła zajmuje się z powodzeniem aż od 1991 roku! (firma znana m.in. z pierwszej na świecie grzałki elektrycznej, a także pierwszego na świecie w pełni elektronicznego ogrzewacza wody użytkowej czy przejęcia od Elektroluxa działu Techniki Domowej).

Oferujemy nowoczesne urządzenia wentylacyjne z funkcją odzysku ciepła, dbając nie tylko o Państwa zdrowy klimat w przestrzeni mieszkalnej, ale także pomagając Państwu w utrzymaniu struktury budynku poprzez wysoką technologię osuszania powietrza i brak wilgoci. Nasza wentylacja oparta jest o naturalną wymianę powietrza zgodną z naturą, a także poczucie komfortu, który jest odczuwalny lecz niesłyszalny. Należy także podkreślić, że nasze rekuperatory zużywają bardzo mało energii elektrycznej, dzięki czemu komfort będzie dla Państwa najwyższym standardem.

zdjecie

Ładowanie samochodów elektrycznych Zamość

STACJE ŁADOWANIA POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH – to nowoczesne rozwiązania początkowo znane głównie na Zachodzie Europy i w Stanach Zjednoczonych, jednak zrewolucjonizowały one rynek mobilności w Polsce. Jako firma dysponujemy jednym z pierwszych w Polsce egzemplarzy samochodu elektrycznego marki BMW i3S, dlatego doskonale wiemy i rozumiemy, jak bardzo potrzebne jest zapewnienie stałych punktów ładowania pojazdów elektrycznych, aby być mobilnym i w pełni samowystarczalnym.

zdjecie