REKUPERACJA – Oferujemy nowoczesne systemy wentylacyjne rodzinnej, niemieckiej firmy Stiebel Eltron, działającej na rynku od 1924 roku, a która to jako jeden z pierwszych producentów na świecie w 1976 roku zaczyna rozwój i produkcję pomp ciepła, zaś systemami wentylacji z odzyskiem ciepła zajmuje się z powodzeniem aż od 1991 roku! (firma znana m.in. z pierwszej na świecie grzałki elektrycznej, a także pierwszego na świecie w pełni elektronicznego ogrzewacza wody użytkowej czy przejęcia od Elektroluxa działu Techniki Domowej).

Oferujemy nowoczesne urządzenia wentylacyjne z funkcją odzysku ciepła, dbając nie tylko o Państwa zdrowy klimat w przestrzeni mieszkalnej, ale także pomagając Państwu w utrzymaniu struktury budynku poprzez wysoką technologię osuszania powietrza i brak wilgoci. Nasza wentylacja oparta jest o naturalną wymianę powietrza zgodną z naturą, a także poczucie komfortu, który jest odczuwalny lecz niesłyszalny. Należy także podkreślić, że nasze rekuperatory zużywają bardzo mało energii elektrycznej, dzięki czemu komfort będzie dla Państwa najwyższym standardem.

zdjecie
zdjecie

Z nami zyskujesz o wiele więcej na odzysku ciepłą w systemach wentylacyjnych:

  • Poprawiamy jakość powietrza w pomieszczeniach
  • Redukujemy szkodliwe emisje i nieprzyjemne zapachy
  • Zwiększamy znacząco komfort mieszkania i pracy
  • Zabezpieczamy ściany przed wilgocią i grzybem oraz pleśniami
  • Zmniejszamy zużycie energii
  • Zapewniamy oszczędność czasu dzięki automatycznej wentylacji
  • Pomagamy zmniejszać emisję szkodliwych substancji i gazów
  • Gwarantujemy doprowadzenie świeżego i naturalnego powietrza
  • Optymalizujemy wilgotność w pomieszczeniach
  • POMAGAMY UZYSKAĆ DOTACJĘ I DOFINANSOWANIE!

Jesteśmy zdeterminowani, aby dzięki naszej wiedzy i ponad 30-letniemu doświadczeniu, oferować produkty innowacyjne najwyższej jakości, będąc jednym z wiodących producentów i dystrybutorów w sektorze odnawialnych zasobów i źródeł energii (OZiŹE). Dla nas zapewnienie komfortu klientowi zyskuje całkowicie nowy wymiar.

Cieszymy się, że podjąłeś mądrą i odważną decyzję wyboru REKUPERACJI w naszej firmie.

Instalując najnowocześniejszą technologię rekuperacyjną we własnym domu, nie musisz już się martwić o świeżość powietrza. Na zawsze już możesz się pożegnać z koniecznością regularnego otwierania okien i wietrzenia budynku. Twój wybór gwarantuje Ci komfortowe i naturalne powietrze każdego dnia na bieżąco. Nieprzespane noce, nieprzyjemny zapach w łazience czy zadymiony dom po kuchennych rewolucjach w gotowaniu? To przeszłość, gdyż rekuperacja zapewni bieżącą wymianę powietrza przy regularnym odzysku ciepła, a więc zawsze świeże powietrze przy niezmiennej temperaturze (bardzo duża oszczędność na stracie ciepła zimą spowodowanej częstym wietrzeniem w domach bez rekuperacji)! To także krok w kierunku alergików, którzy są wyczuleni na kurze czy pyłki, a już szczególnie na grzyby i pleśnie. Współpracując z rekuperatorem, skutecznie unikniesz kurzu i pleśni w domu, a dodatkowo w upalne dni uruchamiając funkcję chłodzenia, zapewnisz wysoki standard swojego budynku dla siebie i swoich bliskich, a także gości, którzy taki komfort kojarzyli dotychczas wyłącznie z kurortami spa i hotelami.

Dzięki nami możesz więc cieszyć się nie tylko zdrowym i czystym, ale przede wszystkim naturalnym i świeżym powietrzem przez 24 godziny na dobę, budząc się z energią na kolejny intensywny dzień pracy!

zdjecie