POMPY CIEPŁA – ciepło w domu, to komfort, który trudno jest opisać. Tym większy, im mniej ,,wymaga zachodu” i jest tańszy w osiągnięciu. Piece czy kotły choć często reklamowane jako wydajne i energooszczędne źródło ciepła, w istocie już tak naprawdę dawno przestały być atrakcyjne i opłacalne. Technologią współczesności, na którą nie bez powodu nasze Państwo poprzez różne programy udziela najwyższego dofinansowania, są POMPY CIEPŁA.

POMPY CIEPŁA to najnowocześniejsza metoda ogrzewania budynków w wysokiej technologii sprawnościowej (nawet do 5 COP), która znacząco ułatwia zarządzanie ciepłem w domu. Czyste, zgrabne i kompaktowe urządzenie, a przy tym niezwykle ciche, to komfort, jakiego jeszcze nikt dotychczas nie był w stanie zagwarantować. Bezobsługowość, co więcej 50-letnia sprawność, to atuty, które znacząco przemawiają za wybraniem tej nowoczesnej, pewnej i sprawdzonej formy ogrzewania swojego domu. Wartość takiej inwestycji jest w bardzo atrakcyjnej i adekwatnej do jakości cenie, która okazuje się zdecydowanie lepsza niż zakup tradycyjnego pieca, opału i regularnego marnowania czasu oraz poniesionego niepotrzebnego wysiłku na codzienne zapewnienie sobie we własnym domu ogrzewania czy ciepłej wody.

zdjecie
zdjecie

Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i oferujemy Ci sprawdzoną przez nas (zasilającą naszą firmę), jak i przez wielu naszych klientów najwyższej jakości POMPY CIEPŁA niemieckiej technologii Stiebel Eltron.
Są to urządzenia klasy Premium, które są trwałe, wydajne i długowieczne, stanowiące pewne ŹRÓDŁO CIEPŁA. POMPY CIEPŁA Stiebel Eltron, to urządzenia, które zapewnią Ci całodobowy komfort, bezobsługowe działanie i możliwość zdalnego zarządzania ich parametrami, nawet z drugiego krańca świata, niezależnie od tego gdzie i ile w danym momencie przebywasz poza domem. Kiedy wyjedziesz, już nie będziesz musiał się przejmować, kto będzie musiał rozpalić w piecu, lub co zrobić, aby szybko rozgrzać budynek po dłuższej nieobecności/wyjeździe domowników.

Z POMPĄ CIEPŁA Stiebel Eltron możesz za pomocą kilku ,,kliknięć” elektronicznie zaprogramować i zadać temperaturę ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, jednocześnie zapominając o zmianie ustawień i ogrzewaniu nawet na cały sezon zimowy. To inteligentne urządzenie dobierze odpowiednie warunki i współczynniki funkcjonowania i będzie modulowało swoją pracę, nawet, gdy Ty przez natłok spraw, zadań i pracy o tym zapomnisz.
Warto pamiętać, że POMPY CIEPŁA to urządzenia elektryczne, dlatego najlepiej sprawdzą się w zestawieniu z INSTALACJĄ FOTOWOLTAICZNĄ. Zapytaj naszego doradcę o specjalny RABAT na tę podwójną inwestycję i ZYSKAJ niezależny komfort, stając się mądrym zarządcą swojego domu.

 

Pompa Ciepła Gruntowa (odwiertowa)

Pompa Ciepła Powietrze-Woda

powietrze ogrzewane słońcem jest dostępne wszędzie. Podczas gdy zimą jest największe zapotrzebowanie na ciepło, powietrze jest najchłodniejszym źródłem ciepła. POMPA CIEPŁA typu powietrze-woda może jednak w dalszym ciągu pobierać wystarczającą ilość energii do działania w trybie ogrzewania przy temperaturze powietrza zewnętrznego poniżej 0°C. Szczególną zaletą tego typu pompy jest jej prosta instalacja, ponieważ nie wymaga ona robót ziemnych ani odwiertów, a przy tym jest odpowiednio wydajna dla zdecydowanej większości budynków.

Co istotne wartość takiej POMPY CIEPŁA jest o wiele bardziej opłacalna niż instalacja zwykłego pieca, a nawet gazu, a dodatkowo jest to urządzenie przewidziane do eksploatacji na co najmniej 50 lat, co zdecydowanie przewyższa tradycyjne formy ogrzewania. Kompaktowość tych urządzeń pozwala na zainstalowanie ich praktycznie w każdym miejscu, a niski poziom pracy zapewnia wysoki komfort i radość z użytkowania. Wysoka klasa sprawności energetycznej zapewnia przyjemne ciepło z powietrza przy jednocześnie niskim kosztom użytkowania. Urządzenie jest przystosowane do pracy nawet w temperaturach znacznie poniżej zera i to z najwyższą wydajnością. Ten typ pompy ciepła nadaje się również do wykorzystywania w termomodernizacji budynków, jako efektywne i zarazem tanie źródło ogrzewania.

Pompy Ciepła Powietrze-Powietrze

jest najprostsza w działaniu i jednocześnie tańsza pod względem inwestycyjnym od innych typów pomp ciepła. Służy zarówno do ogrzewania pomieszczeń, jak i ich chłodzenia latem. Najczęściej używana jest w domkach letniskowych i ośrodkach wypoczynkowych.

zdjecie

Zacznij mądrze zarządzać swym domem i dbaniem o domowników

Dzieci nie będą Ci co chwilę mówić, że zimno. Idealna dla starszych również

W połączeniu z FOTOWOLTAIKĄ (którą oferujemy)

Ciekawostka: POMPA CIEPŁA działa do dziś!!!