POMPY CIEPŁA – ciepło w domu, to komfort, który trudno jest opisać. Tym większy, im mniej ,,wymaga zachodu” i jest tańszy w osiągnięciu. Piece czy kotły choć często reklamowane jako wydajne i energooszczędne źródło ciepła, w istocie już tak naprawdę dawno przestały być atrakcyjne i opłacalne. Technologią współczesności, na którą nie bez powodu nasze Państwo poprzez różne programy udziela najwyższego dofinansowania, są POMPY CIEPŁA.

POMPY CIEPŁA to najnowocześniejsza metoda ogrzewania budynków w wysokiej technologii sprawnościowej (nawet do 5 COP), która znacząco ułatwia zarządzanie ciepłem w domu. Czyste, zgrabne i kompaktowe urządzenie, a przy tym niezwykle ciche, to komfort, jakiego jeszcze nikt dotychczas nie był w stanie zagwarantować. Bezobsługowość, co więcej 50-letnia sprawność, to atuty, które znacząco przemawiają za wybraniem tej nowoczesnej, pewnej i sprawdzonej formy ogrzewania swojego domu. Wartość takiej inwestycji jest w bardzo atrakcyjnej i adekwatnej do jakości cenie, która okazuje się zdecydowanie lepsza niż zakup tradycyjnego pieca, opału i regularnego marnowania czasu oraz poniesionego niepotrzebnego wysiłku na codzienne zapewnienie sobie we własnym domu ogrzewania czy ciepłej wody.

zdjecie
zdjecie

Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i oferujemy Ci sprawdzoną przez nas (zasilającą naszą firmę), jak i przez wielu naszych klientów najwyższej jakości POMPY CIEPŁA niemieckiej technologii Stiebel Eltron.
Są to urządzenia klasy Premium, które są trwałe, wydajne i długowieczne, stanowiące pewne ŹRÓDŁO CIEPŁA. POMPY CIEPŁA Stiebel Eltron, to urządzenia, które zapewnią Ci całodobowy komfort, bezobsługowe działanie i możliwość zdalnego zarządzania ich parametrami, nawet z drugiego krańca świata, niezależnie od tego gdzie i ile w danym momencie przebywasz poza domem. Kiedy wyjedziesz, już nie będziesz musiał się przejmować, kto będzie musiał rozpalić w piecu, lub co zrobić, aby szybko rozgrzać budynek po dłuższej nieobecności/wyjeździe domowników.

Z POMPĄ CIEPŁA Stiebel Eltron możesz za pomocą kilku ,,kliknięć” elektronicznie zaprogramować i zadać temperaturę ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, jednocześnie zapominając o zmianie ustawień i ogrzewaniu nawet na cały sezon zimowy. To inteligentne urządzenie dobierze odpowiednie warunki i współczynniki funkcjonowania i będzie modulowało swoją pracę, nawet, gdy Ty przez natłok spraw, zadań i pracy o tym zapomnisz.
Warto pamiętać, że POMPY CIEPŁA to urządzenia elektryczne, dlatego najlepiej sprawdzą się w zestawieniu z INSTALACJĄ FOTOWOLTAICZNĄ. Zapytaj naszego doradcę o specjalny RABAT na tę podwójną inwestycję i ZYSKAJ niezależny komfort, stając się mądrym zarządcą swojego domu.

 

Pompa Ciepła Gruntowa (odwiertowa)

Pompa Ciepła Powietrze-Woda

powietrze ogrzewane słońcem jest dostępne wszędzie. Podczas gdy zimą jest największe zapotrzebowanie na ciepło, powietrze jest najchłodniejszym źródłem ciepła. POMPA CIEPŁA typu powietrze-woda może jednak w dalszym ciągu pobierać wystarczającą ilość energii do działania w trybie ogrzewania przy temperaturze powietrza zewnętrznego poniżej 0°C. Szczególną zaletą tego typu pompy jest jej prosta instalacja, ponieważ nie wymaga ona robót ziemnych ani odwiertów, a przy tym jest odpowiednio wydajna dla zdecydowanej większości budynków.

Co istotne wartość takiej POMPY CIEPŁA jest o wiele bardziej opłacalna niż instalacja zwykłego pieca, a nawet gazu, a dodatkowo jest to urządzenie przewidziane do eksploatacji na co najmniej 50 lat, co zdecydowanie przewyższa tradycyjne formy ogrzewania. Kompaktowość tych urządzeń pozwala na zainstalowanie ich praktycznie w każdym miejscu, a niski poziom pracy zapewnia wysoki komfort i radość z użytkowania. Wysoka klasa sprawności energetycznej zapewnia przyjemne ciepło z powietrza przy jednocześnie niskim kosztom użytkowania. Urządzenie jest przystosowane do pracy nawet w temperaturach znacznie poniżej zera i to z najwyższą wydajnością. Ten typ pompy ciepła nadaje się również do wykorzystywania w termomodernizacji budynków, jako efektywne i zarazem tanie źródło ogrzewania.

Pompy Ciepła Powietrze-Powietrze

jest najprostsza w działaniu i jednocześnie tańsza pod względem inwestycyjnym od innych typów pomp ciepła. Służy zarówno do ogrzewania pomieszczeń, jak i ich chłodzenia latem. Najczęściej używana jest w domkach letniskowych i ośrodkach wypoczynkowych.

zdjecie

Pompy ciepła, dlaczego są skuteczną metodą ogrzewania domu?

Wielu Polaków słyszało już o możliwości ogrzania domu pompą ciepła. Jest to rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej osób. W najbliższej przyszłości zapewne będzie ich przybywać. Pompa ciepła to urządzenie grzewcze, które pozyskuje energię ze środowiska naturalnego i oddaje ją do instalacji centralnego ogrzewania. Trudno o bardziej ekologiczny sposób zapewnienia domownikom ciepła. Konieczność dbania o przyrodę to dzisiaj temat numer jeden w mediach. Chyba nie ma takiego dnia, w którym telewizja, radio i portale internetowe nie informowałyby o tym. Świadomość ekologiczna polskiego społeczeństwa wzrasta w bardzo szybkim tempie, co może tylko cieszyć. Można więc spodziewać się tego, że zainteresowanie pompami ciepła nie będzie spadać. Oto kilka charakterystycznych cech tego urządzenia.

  1. Pompy ciepła nie potrzebują do działania takiej ilości energii, co inne urządzenia służące do ogrzewania wnętrz budynków mieszkalnych. Będziesz więc otrzymywał rachunki na niższe kwoty, niż przed skorzystaniem z takiego rozwiązania.
  2. Dzięki pompie ciepła we wnętrzu Twojego domu zapanuje optymalna temperatura.
  3. Pompy ciepła nie są zagrożeniem dla środowiska naturalnego. Nie emitują żadnych związków, które mają negatywny wpływ na świat przyrody.
  4. Pompy ciepła nie wymagają skomplikowanych czynności, jeżeli chodzi o ich instalację. Później nie będą też konieczne skomplikowane działania dotyczące konserwacji urządzenia. Jest to bardzo wygodne dla właściciela posesji.
  5. Pompy ciepła mogą posiadać różne kształty i rozmiary. Należy dokładnie zapoznać się z tym tematem przed dokonaniem wyboru jednego z dostępnych modeli urządzenia. Rozwiązanie, na które się zdecydujesz powinno by idealnie dopasowane do Twoich możliwości finansowych.

 

POMPY CIEPŁA ZAMOŚĆ, BIŁGORAJ, LUBACZÓW, HRUBIESZÓW, TOMASZÓW LUBELSKI – SPRZEDAŻ I MONTAŻ!

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ.

+48 511 848 747

zdjecie

Zacznij mądrze zarządzać swym domem i dbaniem o domowników

Dzieci nie będą Ci co chwilę mówić, że zimno. Idealna dla starszych również

W połączeniu z FOTOWOLTAIKĄ (którą oferujemy)

Ciekawostka: POMPA CIEPŁA działa do dziś!!!