FOTOWOLTAIKA KRASNOBRÓD

TermoSystemy Sp. z o.o. – Spółka Córka dorosłej – 30 letniej firmy JackeR
Powstała w celu progresywnego wykorzystywania odnawialnych zasobów i źródeł energii naszych polskich bogactw naturalnych, z myślą o Ludziach, ale także dla biznesu poprzez supernowoczesne rozwiązania technologiczne oraz zaawansowane ultra innowacyjne metody.

 

Sprzedaż i montaż paneli słonecznych fotowoltaicznych

Konieczność dbania o stan środowiska naturalnego to obecnie jeden z głównych tematów poruszanych przez media. Codziennie można trafić na artykuł poświęcony temu zagadnieniu na jednym z popularnych portali internetowych. O ekologii mówią w telewizji nie tylko naukowcy, ale też znani ludzie ze świata filmu i muzyki. Panele fotowoltaiczne znakomicie wpisują się w ten temat. Umożliwiają pozyskiwanie energii w taki sposób, aby nie można było mieć wątpliwości, że mamy do czynienia z ekologicznym rozwiązaniem. Panele fotowoltaiczne służą zamianie energii promieniowania słonecznego w elektryczną a więc taką, z której możemy korzystać na co dzień w gospodarstwie domowym. Instalacja, której montażem powinni zająć się doświadczeni fachowcy zostaje podłączona do instalacji elektrycznej wykorzystywanej na terenie danej posesji. Dzięki temu mieszkający tutaj ludzie mogą spodziewać się niższych rachunków za energię, niż do tej pory. Fotowoltaikę można wykorzystać do oświetlenia domu oraz ogrzewania wody. Montaż paneli fotowoltaicznych sprawia, że stajesz się producentem energii. Możesz ją magazynować jeżeli wytwarzasz jej więcej, niż potrzebujesz. Jest mało prawdopodobne, abyś nie spotkał się jak do tej pory z tematem fotowoltaiki. Jest o nim głośno. Jeżeli uważasz, że Twoja wiedza jest na ten moment niewystarczająca, poszukaj informacji w sieci internetowej. Odwiedź te portale, które zajmują się tematem ekologicznych rozwiązań stosowanych w wielu dziedzinach życia. Znajdziesz tam dokładny opis sposobu działania paneli fotowoltaicznych oraz wykaz materiałów, z których są one produkowane. Możesz również rozejrzeć się po okolicy. Być może ktoś z Twoich sąsiadów lub osób mieszkających niedaleko już zdecydował się na montaż paneli fotowoltaicznych. Możesz odwiedzić takie gospodarstwo i zapytać jego właściciela o to, jak w praktyce sprawdza się tego rodzaju instalacja. Warto odnotować, że może ona działać przez długie lata nie potrzebując przy tym regularnych i czasochłonnych zabiegów pielęgnacyjnych. Zainteresował Cię temat, który został opisany w tym artykule? Zadzwoń lub napisz do przedstawiciela naszej firmy, aby poznać szczegóły oferty.

 

Magazyny energii Krasnobród

MAGAZYNY ENERGII stanowią bardzo nowoczesne i atrakcyjne rozwiązanie dla każdego domu. Magazyny energii nie muszą być wcale instalowane z fotowoltaiką, mogą być zasilane prądem istniejącym, dostarczanym od Operatora Sieci Dystrybucyjnej, jednak to właśnie to zestawienie – magazynu energii z instalacją fotowoltaiczną, zapewnia najkorzystniejsze i najekonomiczniejsze rozwiązanie dla Twojego budynku. To oszczędność i zarazem zysk, którego nikt inny nie jest w stanie Ci zagwarantować. To wartość, która polega na inwestowaniu we własny dom!

 

zdjecie

Pompy ciepła Krasnobród

Pompy ciepła, dlaczego się opłacają?

Można założyć, że większość z nas zetknęła się już z tematem pomp ciepła. Świadomość ekologiczna polskiego społeczeństwa stale rośnie, w czym duży udział mają media. Chyba nie ma takiego dnia, w którym przynajmniej raz nie zostałby w popularnym kanale telewizyjnym wypowiedziany komunikat dotyczący konieczności dbania o środowisko naturalne. Podobnie wygląda to, kiedy spojrzymy na najpopularniejsze portale internetowe w naszym kraju. O ekologii mówią zarówno celebryci, jak też profesorowie uniwersytetów. Nie dziwi więc wcale to, że wielu właścicieli domów poważnie zastanawia się nad montażem pompy ciepła. Jest to chyba najbardziej przyjazne naturze rozwiązanie, jakie można zastosować. Opisywane w tym artykule urządzenie posiada wiele zalet.

Warto przyjrzeć się dokładniej tym, które uznawane są za najbardziej istotne.

  1. Wydajność – przekonamy się o tym, jeśli porównamy pompę ciepła z innymi rozwiązaniami stosowanymi w celu ogrzania obiektów mieszkalnych. Na pewno będziesz zadowolony, kiedy zaczniesz otrzymywać niższe rachunki. O to przecież chodzi, aby płacić mniej dbając jednocześnie o środowisko naturalne.
  2. Opłacalność – co prawda montaż pompy ciepła wiąże się z wydatkiem, to można jednak liczyć na wsparcie ze strony rządu. Powinieneś zainteresować się tematem dopłat. Bez trudu znajdziesz informacje o nich w internecie. Warto skorzystać z możliwości uzyskania dodatkowych środków finansowych, które można przeznaczyć na montaż urządzenia opisywanego w tym artykule.
  3. Przyjazne dla środowiska – jak już zostało to wspomniane wcześnie nie istnieje obecnie bardziej ekologiczne rozwiązanie, jeśli chodzi o zapewnienie ciepła domownikom.
  4. Wszechstronność – możesz użyć pompy ciepła zarówno do ogrzania budynku mieszkalnego, jak też do schłodzenia jego wnętrza.
zdjecie

Rekuperacja Krasnobród

REKUPERACJA – Oferujemy nowoczesne systemy wentylacyjne rodzinnej, niemieckiej firmy Stiebel Eltron, działającej na rynku od 1924 roku, a która to jako jeden z pierwszych producentów na świecie w 1976 roku zaczyna rozwój i produkcję pomp ciepła, zaś systemami wentylacji z odzyskiem ciepła zajmuje się z powodzeniem aż od 1991 roku! (firma znana m.in. z pierwszej na świecie grzałki elektrycznej, a także pierwszego na świecie w pełni elektronicznego ogrzewacza wody użytkowej czy przejęcia od Elektroluxa działu Techniki Domowej).

Oferujemy nowoczesne urządzenia wentylacyjne z funkcją odzysku ciepła, dbając nie tylko o Państwa zdrowy klimat w przestrzeni mieszkalnej, ale także pomagając Państwu w utrzymaniu struktury budynku poprzez wysoką technologię osuszania powietrza i brak wilgoci. Nasza wentylacja oparta jest o naturalną wymianę powietrza zgodną z naturą, a także poczucie komfortu, który jest odczuwalny lecz niesłyszalny. Należy także podkreślić, że nasze rekuperatory zużywają bardzo mało energii elektrycznej, dzięki czemu komfort będzie dla Państwa najwyższym standardem.

zdjecie

Ładowanie samochodów elektrycznych Krasnobród

STACJE ŁADOWANIA POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH – to nowoczesne rozwiązania początkowo znane głównie na Zachodzie Europy i w Stanach Zjednoczonych, jednak zrewolucjonizowały one rynek mobilności w Polsce. Jako firma dysponujemy jednym z pierwszych w Polsce egzemplarzy samochodu elektrycznego marki BMW i3S, dlatego doskonale wiemy i rozumiemy, jak bardzo potrzebne jest zapewnienie stałych punktów ładowania pojazdów elektrycznych, aby być mobilnym i w pełni samowystarczalnym.

zdjecie