FOTOWOLTAIKA LUBACZÓW

TermoSystemy Sp. z o.o. – Spółka Córka dorosłej – 30 letniej firmy JackeR
Powstała w celu progresywnego wykorzystywania odnawialnych zasobów i źródeł energii naszych polskich bogactw naturalnych, z myślą o Ludziach, ale także dla biznesu poprzez supernowoczesne rozwiązania technologiczne oraz zaawansowane ultra innowacyjne metody.

Magazyny energii Lubaczów

MAGAZYNY ENERGII stanowią bardzo nowoczesne i atrakcyjne rozwiązanie dla każdego domu. Magazyny energii nie muszą być wcale instalowane z fotowoltaiką, mogą być zasilane prądem istniejącym, dostarczanym od Operatora Sieci Dystrybucyjnej, jednak to właśnie to zestawienie – magazynu energii z instalacją fotowoltaiczną, zapewnia najkorzystniejsze i najekonomiczniejsze rozwiązanie dla Twojego budynku. To oszczędność i zarazem zysk, którego nikt inny nie jest w stanie Ci zagwarantować. To wartość, która polega na inwestowaniu we własny dom!

Sprzedaż i montaż paneli słonecznych fotowoltaicznych Lubaczów

Cechujemy się dokładnością, doborem oryginalnych komponentów (również montażowych i elektrycznych), a także starannością wykonania. Doradzamy i tłumaczymy, jesteśmy z klientem na każdym etapie realizacji, objaśniając mu każdy krok tak, aby był świadomym inwestorem. Dbamy o instalacje, również o jej monitorowanie nawet po zakończeniu inwestycji.

Jesteśmy firmą rodzinną, działającą na rynku od lat 90. XX wieku, dlatego stawiamy na zadowolenie klientów, które w coraz większym stopniu zauważamy, gdy wielu naszych klientów powraca do nas po latach po kolejne nasze nowości rynkowe, często także przyprowadzając sąsiadów czy znajomych, gdyż wiedzą że jako producent oferujemy produkty trwałe i sprawdzone, wyróżniające się jakością. U nas możesz zrealizować każdy typ instalacji fotowoltaicznej, w tym także coraz bardziej znane, a wprowadzane przez nas na rynek – CarPorty, czyli „wiaty fotowoltaiczne” na pojazdy czy instalacje elewacyjne, które zanim stały się „modne”, my już mieliśmy przetestowane i sprawdzone!

 

 

zdjecie

Pompy ciepła Lubaczów

Pompy ciepła, dlaczego się opłacają?

W dzisiejszych czasach ekologia jest bardzo ważna. Praktycznie każdego dnia słyszymy w mediach o konieczności dbania o środowisko naturalne. Mówią o tym celebryci, piosenkarki i aktorzy. Wzrasta świadomość naszego społeczeństwa, co jest widoczne również wtedy, gdy spojrzymy na rosnącą liczbę działających w Polsce pomp ciepła. Zapewne zetknąłeś się już z tym tematem nawet wtedy, gdy mieszkasz w bloku i nie jesteś właścicielem domu, który można ogrzać w taki właśnie sposób. Na temat tego urządzenia dużo się obecnie mówi. Wybór tej technologii ma wiele zalet. Przyjrzyjmy się kilku z nich. Można je nazwać najbardziej istotnymi.

  1. Niskie koszty operacyjne – co prawda montaż pompy ciepła wiąże się z wydatkiem, to jednak można powiedzieć, że się on zwróci. Na pewno będziesz zadowolony widząc rachunki na niższe kwoty, niż do tej pory.
  2. Zwiększona wartość domu – być może nie planujesz jego sprzedaży w bliskiej przyszłości. Nigdy jednak nie wiadomo, czy kiedyś nie podejmiesz właśnie takiej decyzji. Wiedz o tym, że wartość domu ogrzewanego przez taką ekologiczną instalację wzrasta.
  3. Zachęty rządowe – pomagają zdecydować się na właśnie taki sposób ogrzewania obiektu mieszkalnego, jaki jest opisywany w tym artykule. Sprawdź w internecie jak uzyskać dopłatę i na jaką kwotę możesz liczyć. Zdecydowanie warto skorzystać z tej możliwości.
  4. Długa żywotność – pompa ciepła może służyć Ci przez długie lata. W przeciwieństwie do innych systemów tutaj nie jest konieczne regularne przeprowadzanie skomplikowanych i kosztownych zabiegów renowacyjnych.
zdjecie

Rekuperacja Lubaczów

REKUPERACJA – Oferujemy nowoczesne systemy wentylacyjne rodzinnej, niemieckiej firmy Stiebel Eltron, działającej na rynku od 1924 roku, a która to jako jeden z pierwszych producentów na świecie w 1976 roku zaczyna rozwój i produkcję pomp ciepła, zaś systemami wentylacji z odzyskiem ciepła zajmuje się z powodzeniem aż od 1991 roku! (firma znana m.in. z pierwszej na świecie grzałki elektrycznej, a także pierwszego na świecie w pełni elektronicznego ogrzewacza wody użytkowej czy przejęcia od Elektroluxa działu Techniki Domowej).

Oferujemy nowoczesne urządzenia wentylacyjne z funkcją odzysku ciepła, dbając nie tylko o Państwa zdrowy klimat w przestrzeni mieszkalnej, ale także pomagając Państwu w utrzymaniu struktury budynku poprzez wysoką technologię osuszania powietrza i brak wilgoci. Nasza wentylacja oparta jest o naturalną wymianę powietrza zgodną z naturą, a także poczucie komfortu, który jest odczuwalny lecz niesłyszalny. Należy także podkreślić, że nasze rekuperatory zużywają bardzo mało energii elektrycznej, dzięki czemu komfort będzie dla Państwa najwyższym standardem.

zdjecie

Ładowanie samochodów elektrycznych Lubaczów

STACJE ŁADOWANIA POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH – to nowoczesne rozwiązania początkowo znane głównie na Zachodzie Europy i w Stanach Zjednoczonych, jednak zrewolucjonizowały one rynek mobilności w Polsce. Jako firma dysponujemy jednym z pierwszych w Polsce egzemplarzy samochodu elektrycznego marki BMW i3S, dlatego doskonale wiemy i rozumiemy, jak bardzo potrzebne jest zapewnienie stałych punktów ładowania pojazdów elektrycznych, aby być mobilnym i w pełni samowystarczalnym.

zdjecie