FOTOWOLTAIKA | MONTAŻ PANELI | SPRZEADAŻ | ZAMOŚĆ

TermoSystemy Sp. z o.o. – Spółka Córka dorosłej – 30 letniej firmy JackeR
Powstała w celu progresywnego wykorzystywania odnawialnych zasobów i źródeł energii naszych polskich bogactw naturalnych, z myślą o Ludziach, ale także dla biznesu poprzez supernowoczesne rozwiązania technologiczne oraz zaawansowane ultra innowacyjne metody.

Sprzedaż i montaż paneli słonecznych fotowoltaicznych w Zamościu

Cechujemy się dokładnością, doborem oryginalnych komponentów (również montażowych i elektrycznych), a także starannością wykonania. Doradzamy i tłumaczymy, jesteśmy z klientem na każdym etapie realizacji, objaśniając mu każdy krok tak, aby był świadomym inwestorem. Dbamy o instalacje, również o jej monitorowanie nawet po zakończeniu inwestycji.

Dlaczego warto postawić na fotowoltaikę? 

Fotowoltaika to obecnie popularny temat. Mówi się o niej w mediach praktycznie bez przerwy. Jest to związane z trendem panującym w dzisiejszych czasach na świecie. Chodzi o ekologię. Świadomość społeczeństw zachodnich znacznie wzrosła w ostatnim dziesięcioleciu. Większość osób zdaje sobie sprawę z tego, że konieczne jest dbanie o środowisko naturalne. Jest tak również w naszym kraju. Montaż paneli fotowoltaicznych sprawia, że właściciel posesji, na której miało to miejsce wpisuje się przez to w trend obowiązujący na całym świecie. Warto zauważyć, że instalacja fotowoltaiczna nie wymaga częstych zabiegów konserwacyjnych. Panele mogą służyć Ci przez długie lata i nie będzie to wymagało Twojej stałej obecności przy nich i kontrolowania ich działania. Nie da się powiedzieć tego samego o wielu innych rodzajach instalacji, z jakimi możemy się zetknąć na prywatnej posesji. Jak działają panele słoneczne? Zamieniają energię pochodzącą z promieniowania słonecznego w elektryczną. Dzięki nim można się cieszyć z niższych niż wcześniej rachunków za energię. Jak zostało to już wspomniane mamy tutaj do czynienia z instalacją w pełni ekologiczną. Nie są emitowane do atmosfery żadne szkodliwe substancje, takie jak dwutlenek węgla. Uważasz, że Twoja wiedza na temat nowoczesnych a przy tym przyjaznych środowisku naturalnemu technologii jest zbyt mała? Chciałbyś ją znacząco poszerzyć? Odwiedź kilka portali internetowych zajmujących się takimi zagadnieniami, jak zielona energia. Z pewnością znajdziesz tam ciekawe artykuły napisane przez ekspertów. Osoby zatrudnione w firmach oferujących montaż paneli fotowoltaicznych polecają panele polikrystaliczne lub monokrystaliczne. Są co prawda droższe od cienkowarstwowych modeli, ale mają większą wydajność. Charakteryzują się też wysoką odpornością na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, w tym głównie atmosferycznych. Jesteś zainteresowany montażem paneli fotowoltaicznych? Zapraszamy do kontaktu z konsultantem naszej firmy. Chętnie odpowie na każde pytanie dotyczące oferty. Możesz uzyskać poradę na temat tego, jaki rodzaj paneli będzie optymalny biorąc pod uwagę Twoje potrzeby. Wybierz ekologiczny sposób wytwarzania energii.

 

Magazyny energii

MAGAZYNY ENERGII stanowią bardzo nowoczesne i atrakcyjne rozwiązanie dla każdego domu. Magazyny energii nie muszą być wcale instalowane z fotowoltaiką, mogą być zasilane prądem istniejącym, dostarczanym od Operatora Sieci Dystrybucyjnej, jednak to właśnie to zestawienie – magazynu energii z instalacją fotowoltaiczną, zapewnia najkorzystniejsze i najekonomiczniejsze rozwiązanie dla Twojego budynku. To oszczędność i zarazem zysk, którego nikt inny nie jest w stanie Ci zagwarantować. To wartość, która polega na inwestowaniu we własny dom!

 

 

zdjecie