FOTOWOLTAIKA JÓZEFÓW

TermoSystemy Sp. z o.o. – Spółka Córka dorosłej – 30 letniej firmy JackeR
Powstała w celu progresywnego wykorzystywania odnawialnych zasobów i źródeł energii naszych polskich bogactw naturalnych, z myślą o Ludziach, ale także dla biznesu poprzez supernowoczesne rozwiązania technologiczne oraz zaawansowane ultra innowacyjne metody.

 

Sprzedaż i montaż paneli słonecznych fotowoltaicznych

Obecnie głośno jest w naszym kraju o fotowoltaice. Słyszeli o niej na pewno również mieszkańcy Józefowa i okolic tego miasta. Praktycznie codziennie mówi się na ten temat w ogólnopolskich mediach. Również na portalach internetowych mających miliony wyświetleń publikowane są artykuły o fotowoltaice. Nawet jeżeli ktoś jeszcze jakimś cudem o tym nie słyszał, na pewno wkrótce się dowie. Dzięki panelom słonecznym możliwa jest zamiana energii promieniowania naszej gwiazdy w energię elektryczną. System jest przyłączany bezpośrednio do instalacji zasilającej dany budynek w energię. Fotowoltaika zapewnia ogrzanie wnętrza domu, ale również wody, o czym nie należy zapominać. W Józefowie i jego okolicach widzimy coraz więcej paneli fotowoltaicznych. Najprawdopodobniej będzie ich wciąż przybywać. Mieszkańcy tych okolic przekonują się do tego typu instalacji. Najpierw tylko o nich słyszą. Następnie widzą, jak to działa u sąsiada i sami zastanawiają się nad tym, czy nie skorzystać z takiej możliwości. Efektem tych rozmyślań jest najczęściej decyzja o montażu paneli fotowoltaicznych na terenie posesji. Aby było to możliwe należy skontaktować się z profesjonalistami realizującymi tego typu zlecenia na co dzień. Przykładem takich fachowców są osoby zatrudnione w firmie TermoSystemy. Obejmuje ona zasięgiem działania również Józefów i jego okolice. Jeżeli mieszkasz właśnie tam i uważasz, że opisywane w tym artykule rozwiązanie jest jak najbardziej dla Ciebie, zadzwoń lub napisz do przedstawiciela firmy TermoSystemy. Uzyskasz informacje na temat tego, na czym polega praca związana z montażem instalacji, jak też ustalisz termin wykonania robót. Warto zaufać temu przedsiębiorcy. Posiada mocną pozycję na rynku. Cieszy się dużym zaufaniem ze strony klientów. Wystarczy sprawdzić w sieci internetowej, jaką opinię posiadają o tej firmie osoby, które miały już okazję z nią współpracować. Sam przekonasz się wtedy o tym, że jest to przedsiębiorca godny zaufania. Nawet jeżeli Twoja wiedza na temat montażu paneli fotowoltaicznych nie jest zbyt duża, szybko ustalisz z przedstawicielem firmy TermoSystemy szczegóły współpracy. Mieszkańcy Józefowa i jego okolic powinni zainteresować się nad skorzystaniem z tej oferty.

Zadzwoń lub napisz do przedstawiciela firmy TermoSystemy Sp. z o.o.

Magazyny energii Józefów

MAGAZYNY ENERGII stanowią bardzo nowoczesne i atrakcyjne rozwiązanie dla każdego domu. Magazyny energii nie muszą być wcale instalowane z fotowoltaiką, mogą być zasilane prądem istniejącym, dostarczanym od Operatora Sieci Dystrybucyjnej, jednak to właśnie to zestawienie – magazynu energii z instalacją fotowoltaiczną, zapewnia najkorzystniejsze i najekonomiczniejsze rozwiązanie dla Twojego budynku. To oszczędność i zarazem zysk, którego nikt inny nie jest w stanie Ci zagwarantować. To wartość, która polega na inwestowaniu we własny dom!

 

zdjecie

Pompy ciepła Józefów

Pompy ciepła, dlaczego się opłacają?

W ostatnich latach głośno jest w mediach o pompach ciepła. Najpopularniejsze polskie portale internetowe często publikują artykuły na ten temat. Na wielu kanałach telewizyjnych można trafić na dyskusję na temat ekologii, której ważnym elementem jest rozmowa o pompie ciepła. Konieczność dbania o środowisko naturalne to obecnie istotny element publicznej debaty. Świadomość polskiego społeczeństwa stale rośnie. Nie jest już tak, że tylko mieszkańcy dużych miast są zainteresowani aktywnym włączeniem się w działania zmierzające do poprawy stanu środowiska naturalnego. Obecnie nie brakuje chętnych również w małych miasteczkach i na wsiach. Nie ma bardziej ekologicznego sposobu ogrzewania, niż pompa ciepła. Składa się ona z trzech elementów. Źródło dolne to miejsce, z którego pobierana jest energia. Może to być powietrze, ziemia lub woda. Kolejna z istotnych części instalacji to sama pompa. Zmienia ona ciepło pobierane z otoczenia w bardziej użyteczną postać. Ostatnim elementem jest źródło górne. Pod tym pojęciem kryje się instalacja grzewcza w budynku. W niektórych domach jest to ogrzewanie podłogowe, w innych doskonale znane nam wszystkim grzejniki. Zastanawiasz się nad tym, czy będzie Cię stać na taki wydatek? Wiedz o tym, że można liczyć na dofinansowanie ze strony państwa. Jest to zgodne z obowiązującą obecnie w Unii Europejskiej polityką rozwojową opartą na ekologii. Jest to inwestycja, która opłaca się nawet wtedy, gdy nie skorzystasz z dopłaty. Nie jest to instalacja, która wymaga stałego nadzoru i częstego wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych. Należy też pamiętać o tym, że dzięki pompie ciepła można ogrzać budynek zimą, a schłodzić jego wnętrze w okresie letnim, kiedy to w Polsce coraz częściej występują upały. Jesteś zainteresowany montażem takiej instalacji na terenie Twojej posesji? Odwiedź stronę termo-systemy.pl i zapoznaj się z ofertą firmy.

Warto przyjrzeć się dokładniej tym, które uznawane są za najbardziej istotne.

  1. Wydajność – przekonamy się o tym, jeśli porównamy pompę ciepła z innymi rozwiązaniami stosowanymi w celu ogrzania obiektów mieszkalnych. Na pewno będziesz zadowolony, kiedy zaczniesz otrzymywać niższe rachunki. O to przecież chodzi, aby płacić mniej dbając jednocześnie o środowisko naturalne.
  2. Opłacalność – co prawda montaż pompy ciepła wiąże się z wydatkiem, to można jednak liczyć na wsparcie ze strony rządu. Powinieneś zainteresować się tematem dopłat. Bez trudu znajdziesz informacje o nich w internecie. Warto skorzystać z możliwości uzyskania dodatkowych środków finansowych, które można przeznaczyć na montaż urządzenia opisywanego w tym artykule.
  3. Przyjazne dla środowiska – jak już zostało to wspomniane wcześnie nie istnieje obecnie bardziej ekologiczne rozwiązanie, jeśli chodzi o zapewnienie ciepła domownikom.
  4. Wszechstronność – możesz użyć pompy ciepła zarówno do ogrzania budynku mieszkalnego, jak też do schłodzenia jego wnętrza.
zdjecie

Rekuperacja Józefów

REKUPERACJA – Oferujemy nowoczesne systemy wentylacyjne rodzinnej, niemieckiej firmy Stiebel Eltron, działającej na rynku od 1924 roku, a która to jako jeden z pierwszych producentów na świecie w 1976 roku zaczyna rozwój i produkcję pomp ciepła, zaś systemami wentylacji z odzyskiem ciepła zajmuje się z powodzeniem aż od 1991 roku! (firma znana m.in. z pierwszej na świecie grzałki elektrycznej, a także pierwszego na świecie w pełni elektronicznego ogrzewacza wody użytkowej czy przejęcia od Elektroluxa działu Techniki Domowej).

Oferujemy nowoczesne urządzenia wentylacyjne z funkcją odzysku ciepła, dbając nie tylko o Państwa zdrowy klimat w przestrzeni mieszkalnej, ale także pomagając Państwu w utrzymaniu struktury budynku poprzez wysoką technologię osuszania powietrza i brak wilgoci. Nasza wentylacja oparta jest o naturalną wymianę powietrza zgodną z naturą, a także poczucie komfortu, który jest odczuwalny lecz niesłyszalny. Należy także podkreślić, że nasze rekuperatory zużywają bardzo mało energii elektrycznej, dzięki czemu komfort będzie dla Państwa najwyższym standardem.

zdjecie

Ładowanie samochodów elektrycznych Józefów

STACJE ŁADOWANIA POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH – to nowoczesne rozwiązania początkowo znane głównie na Zachodzie Europy i w Stanach Zjednoczonych, jednak zrewolucjonizowały one rynek mobilności w Polsce. Jako firma dysponujemy jednym z pierwszych w Polsce egzemplarzy samochodu elektrycznego marki BMW i3S, dlatego doskonale wiemy i rozumiemy, jak bardzo potrzebne jest zapewnienie stałych punktów ładowania pojazdów elektrycznych, aby być mobilnym i w pełni samowystarczalnym.

zdjecie