Panele fotowoltaiczne lubelskie

PANELE SŁONECZNE LUBELSKIE

TermoSystemy Sp. z o.o. – Spółka Córka dorosłej – 30 letniej firmy JackeR
Powstała w celu progresywnego wykorzystywania odnawialnych zasobów i źródeł energii naszych polskich bogactw naturalnych, z myślą o Ludziach, ale także dla biznesu poprzez supernowoczesne rozwiązania technologiczne oraz zaawansowane ultra innowacyjne metody.

Sprzedaż i montaż paneli słonecznych fotowoltaicznych

Cechujemy się dokładnością, doborem oryginalnych komponentów (również montażowych i elektrycznych), a także starannością wykonania. Doradzamy i tłumaczymy, jesteśmy z klientem na każdym etapie realizacji, objaśniając mu każdy krok tak, aby był świadomym inwestorem. Dbamy o instalacje, również o jej monitorowanie nawet po zakończeniu inwestycji.

Co to są panele fotowoltaiczne?

Panele fotowoltaiczne lub panele słoneczne przekształcają energię słoneczną w energię elektryczną. Składają się one z wielu pojedynczych ogniw słonecznych, które zawierają materiał taki jak krzem, który pochłania fotony światła, wzbudzając elektrony w krzemie i umożliwiając im przepływ przez materiał w celu wytworzenia energii elektrycznej. Wiele ogniw słonecznych jest połączonych ze sobą w panele, a wiele paneli jest połączonych w macierz. Panele fotowoltaiczne są coraz częściej stosowane na dachach i w dużych farmach słonecznych, aby generować odnawialną energię słoneczną i pomóc zmniejszyć zależność od paliw kopalnych. Im więcej światła słonecznego pada na panele, tym więcej energii elektrycznej jest generowane, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla obszarów nasłonecznionych.

Dlaczego warto zamontować panele fotowoltaiczne w domu?

Instalacja fotowoltaicznych paneli słonecznych w domu to doskonały sposób na wykorzystanie obfitej i odnawialnej energii słonecznej do zasilania domu i obniżenia rachunków za energię elektryczną. Początkowa inwestycja w panele może zwrócić się w ciągu kilku lat w postaci oszczędności kosztów energii i wzrostu wartości domu. Po zainstalowaniu, energia słoneczna jest darmowa, a panele słoneczne są trwałe i łatwe w utrzymaniu. Są one również korzystne dla środowiska, ponieważ generują czystą energię elektryczną i zmniejszają zależność od paliw kopalnych. Jeśli wytworzona energia jest wystarczająca, można nawet sprzedać jej nadmiar z powrotem do sieci energetycznej. Dzięki zachętom rządowym i malejącym kosztom technologii, panele słoneczne są bardziej przystępne cenowo i praktyczne niż kiedykolwiek wcześniej.

Jakie korzyści daje instalacja paneli fotowoltaicznych?

Instalacja paneli fotowoltaicznych lub paneli słonecznych w domu może przynieść znaczące korzyści. Podstawową zaletą są niższe rachunki za energię elektryczną i niezależność energetyczna od sieci energetycznej. Ponieważ panele słoneczne wykorzystują darmową i obfitą energię słoneczną, generują one energię elektryczną do zasilania domu bez potrzeby stosowania paliwa. Ponadto, jeśli system solarny generuje więcej energii elektrycznej niż zużywasz, możesz sprzedać nadwyżkę energii elektrycznej z powrotem do firmy energetycznej. Panele słoneczne zwiększają również wartość domu i są lepsze dla środowiska, ponieważ wytwarzają czystą, odnawialną energię i zmniejszają emisję gazów cieplarnianych. Chociaż początkowe koszty mogą być znaczne, istnieją federalne zachęty podatkowe i rabaty, które pomagają uczynić panele słoneczne bardziej przystępnymi cenowo. Ogólnie rzecz biorąc, panele słoneczne to inwestycja w portfel i planetę.

 

 

zdjecie