Aktualności

Podziękowanie

Podziękowanie

Dziękując Państwu, za tak olbrzymie zainteresowanie Misją TermoSystemy Sp. z o.o. i Państwa chęci do współpracy z nami , oraz w odpowiedzi na Państwa liczne pytania o kolejne terminy Konkursów Rekrutacyjnych – odpowiadamy, że: kolejne konkursy będą ogłaszane wraz z dalszym rozwojem firmy i wynikającymi z jej rozwoju dalszymi potrzebami w odpowiedzi na rzeczywiste tępo wzrostu Firmy i szybkość rozwoju rynku.

Oczywiście jesteśmy świadomi, że potencjał wzrostu zależy głównie od posiadanego Kapitału Ludzkiego dlatego mocno zmotywowane osoby, zdeterminowane na sukces i jednocześnie chcące samorealizować się w życiu – czyniąc razem z nami świat autentycznie lepszym zapraszamy do przesyłania Państwa aplikacji również w trybie pozakonkursowym.

Ciekawe kierunkowe aplikacje, a w szczególności wyróżniające się pomysłowością listy motywacyjne, przekonywujące nas Państwa olbrzymią determinacją do działania razem z nami w realizacji Misji TermoSystemów Sp. z o.o., będą rozpatrywane poza kolejnością w miarę wpływów i możliwości.